Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Wszechpolacy z Tomaszowa Mazowieckiego żegnają Palikota
Home / Łódzkie / Wszechpolacy z Tomaszowa Mazowieckiego żegnają Palikota

Wszechpolacy z Tomaszowa Mazowieckiego żegnają Palikota

31 lipca Tomaszów Mazowiecki odwiedził Janusz Palikot, który starał się nakłonić mieszkańców do głosowania we wrześniowym referendum przeciw JOW. W trakcie rozmów z ludźmi usłyszał wiele gorzkich słów, a swoje „pięć groszy” dołożyli również działacze tomaszowskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej.

ddd
Spacerując po miejskim targowisku w gronie swoich działaczy rozdawał ulotki i koszulki, które mieszkańcy miasta niezbyt chętnie brali.  Otrzymał w prezencie wstęgę pogrzebową z napisem „Ostatnie pożegnanie”, a także życzenia szybkiego końca kariery politycznej. W trakcie przemowy kontrowersyjnego polityka można było usłyszeć okrzyki wznoszone przez tomaszowskich Wszechpolaków – „tylko idiota głosuje na Palikota”. Zarówno podarowany prezent oraz wznoszone hasła spotkały się z sympatią i uśmiechami wśród ludzi znajdujących się na rynku. Działacze Młodzieży Wszechpolskiej po raz kolejny odebrali wiele przychylnych komentarzy od zwykłych mieszkańców miasta. Ciekawostką jest fakt, iż sama informacja o odwiedzinach naszego miasta pojawiła się dzień wcześniej na mało znanym lokalnym portalu informacyjnym, pomimo tego udało się przygotować akcję.

55bb85eb32fe8_o,size,933x0,q,70,h,74378f

Check Also

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Łodzi

1 marca obchodziliśmy – również w Łodzi – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia …