Home / Wielkopolskie / Pilscy wszechpolacy przeciw dopalaczom

Pilscy wszechpolacy przeciw dopalaczom

Ostatnie dni to czarna seria zatruć popularnymi od kilku lat “dopalaczami”. 16 lipca br. działacze pilskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej rozwiesili kilkadziesiąt plakatów o tematyce antydopalaczowej.11742765_1025821907452270_3954181689112721136_n“TYLKO SŁABI GRACZE BIORĄ DOPALACZE

Młodzież Wszechpolska zdecydowanie opowiada się przeciwko jakimkolwiek używkom. W naszej ocenie służą one demoralizacji i degeneracji, prowadzącym do degradacji Narodu. Takimi używkami są popularne od kilku lat w Polsce dopalacze, które w ostatnich dniach znów zbierają krwawe żniwo w wielu miastach w kraju. Nie ma zgody z naszej strony na funkcjonowanie miejsc rozprowadzających tego typu środki w przestrzeni publicznej, a osoby czy instytucje związane z tym procederem będą przez nas napiętnowane.

Zamiast dopalaczy wybierz sport!”

Rozwieszając plakaty postanowiliśmy odwiedzić jeden ze sklepów rozprowadzających te specyfiki. Mimo informacji Inspektoratu Sanitarnego w Pile o zamknięciu sklepu – handel nadal trwał. Jako przykładni obywatele zapytaliśmy się ekspedientki o możliwość wywieszenia tych jakże słusznych treścią plakatów w sklepie bądź na witrynie, jednak nasza propozycja nie została niestety ciepło przyjęta. Oczywiście po opuszczeniu sklepu rozwiesiliśmy plakaty w okolicy jak i na terenie bezpośrednio przyległym do punktu sprzedaży.

Mamy nadzieje, że nasze plakaty wywołają refleksje choć u jednej osoby i spędzi ona swój wolny czas na robieniu czegoś bardziej kreatywnego, niż trucie swojego organizmu używkami.

Check Also

Poznań: Wszechpolacy z Poznania pomagają osobom starszym w trakcie epidemii

POMAGAMY! W dobie szalejącego wirusa wzmagamy naszą aktywność społeczną. Nasi działacze pomagają osobom starszym ze …