Home / Wielkopolskie / Piła sprzeciwia się przyjęciu emigrantów

Piła sprzeciwia się przyjęciu emigrantów

Pilscy wszechpolacy rozwiesili kilkadziesiąt plakatów informujących o najnowszych dyrektywach Unii Europejskiej dotyczących osiedlania w Polsce nielegalnych imigrantów z Afryki oraz Bliskiego Wschodu. Kol. Michał przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie w Radio Koszalin.

Piła - Kopia

Treść plakatu:

“Komisja Europejska zatwierdziła strategię imigracyjną, według której Polska zobowiązana będzie początkowo do przyjęcia w swe granice ok. 1000 imigrantów z Afryki oraz Bliskiego Wschodu.
Uważamy, że stworzy to niebezpieczny precedens, który będzie wykorzystywany w przyszłości. Do końca roku Komisja Europejska chce bowiem zaproponować trwały system rozmieszczania uchodźców w Unii w sytuacjach zwiększonego napływu imigrantów.
To skandal, że nasze państwo nie robi nic, albo robi bardzo niewiele w celu repatriacji naszych rodaków z pogrążonego w wojnie Donbasu czy dalekiego Kazachstanu.
Repatriacja – powrót do kraju ojczystego osób (np. jeńców wojennych, osób internowanych lub przymusowo przesiedlonych), które wskutek różnych przyczyn znalazły się poza jego granicami

Wypowiedź kol. Michała dostępna >tutaj<

 

Check Also

Poznań: Wszechpolacy z Poznania pomagają osobom starszym w trakcie epidemii

POMAGAMY! W dobie szalejącego wirusa wzmagamy naszą aktywność społeczną. Nasi działacze pomagają osobom starszym ze …