Home / Podkarpackie / Wybory nowego Prezesa MW Dębica

Wybory nowego Prezesa MW Dębica

W minioną sobotę dębickie koło Młodzieży Wszechpolskiej obchodziło swoje święto. Podczas spotkania wybrano nowy zarząd koła.

DP1

 

Wszechpolacy rozpoczęli uroczystość od modlitwy w Kościele po czym udali się w miejsce obrad, by wybrać nowe władze koła.

Po trzyletnim działaniu koła nastąpiła zmiana w składzie Zarządu. Wybrano nowego prezesa koła, którym został kol. Łukasz Kusibab. Jako nowy prezes najstarszego podkarpackiego koła MW po reaktywacji w 2012 r., nakreślił zadania jakie stawia dębickim Wszechpolakom mające na celu rozwój struktur. Podczas spotkania głos zabrał również Prezes Okręgu Podkarpackiego MW, kol. Dariusz Jedynak- działacz dębickiej MW.

Po części oficjalnej goście wraz z nowymi władzami udali się na integracyjne ognisko. W spotkaniu wyborczym wzięło udział 34 osoby: działacze i sympatycy Dębickich Patriotów, MW Przemyśl, MW Sokołów Młp., MW Mielec, MW Kolbuszowa a także goście z Okręgu Małopolskiego- MW Tarnów i MW Kraków.

W imieniu Dębickich Patriotów- bo pod taką nazwą działają Wszechpolacy w Dębicy, dziękujemy za obecność i wsparcie udzielane przez ostatnie 3 lata działania koła. Liczymy, iż z nowym Zarządem struktury będą rozwijać się jeszcze lepiej a idea będzie szerzona coraz bardziej.

CWP!

 

Check Also

Podkarpacie: Obchody wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia w Krośnie, Leżajsku, Dębicy, Kolbuszowej, Przemyślu, Jarosławiu, Rzeszowie i Łańcucie odbyły się obchody …