Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
MW Nowy Sącz promuje patriotyzm gospodarczy
Home / Małopolskie / MW Nowy Sącz promuje patriotyzm gospodarczy

MW Nowy Sącz promuje patriotyzm gospodarczy

Koło nowosądeckie Młodzieży Wszechpolskiej zorganizowało akcję plakatową nagłaśniającą problem z rosnącą w Polsce przewagą zagranicznego kapitału nad rodzimym.

10599559_477746222392158_4455563416727984106_n

W minionych dniach Młodzież Wszechpolska Nowy Sącz przeprowadziła akcję plakatową na terenie Nowego Sącza i okolicznych gmin.
Plakatowanie miało na celu zwrócenie uwagi na problem wykupu polskiej ziemi przez obcokrajowców lub osoby przez nich podstawiane, czyli tzw. “słupy” (mające podwójne obywatelstwo), jak również zachęcać do kupowania produktów rolnych od polskich rolników (a nie np. w markecie, będącym w ‘zagranicznych’ rękach); przyczynia się to bowiem nie tylko do zacieśniania społecznych więzi, ale i napędza polską gospodarkę, gdyż pieniądz zostaje w polskiej kieszeni i inwestowany jest w kraju.
Prócz plakatów o w/w tematyce rozklejono również te nakłaniające do wstąpienia w szeregi Młodzieży Wszechpolskiej Nowy Sącz.

Check Also

Kraków: Wszechpolacy na grobach żołnierzy i działaczy narodowych

Mamy za sobą dwa pełne zadumy dni. Odwiedziliśmy groby Bohaterów i działaczy narodowych na Cmentarzu …