Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Koła MW z Gliwic i Mikołowa wspierają Marsz dla Jezusa i Życia
Home / Śląskie / Koła MW z Gliwic i Mikołowa wspierają Marsz dla Jezusa i Życia

Koła MW z Gliwic i Mikołowa wspierają Marsz dla Jezusa i Życia

W niedziele 14 czerwca 2015 wraz zaprzyjaźnionym kołem z Mikołowa uczestniczyliśmy w Marszu dla Jezusa i Życia. O godzinie 12: 30 w kościele katedralnym p.w. Apostołów Piotra i Pawła odbyła się Msza Święta w intencji wszystkich stowarzyszeń i inicjatyw, które aktywnie działają na rzecz rodziny i życia.

Gliwice1

Po zakończonej Mszy wyruszyliśmy na ulice Gliwic. Pierwszym celem był gliwicki rynek, gdzie wysłuchaliśmy Ewangelii i zaprosiliśmy resztę Gliwiczan do maszerowania razem z nami. Później maszerując ul. Zwycięstwa, zatrzymaliśmy się przy Urzędzie Miasta, aby odmówić modlitwę w intencji rządzących. Marsz ruszył dalej. W radosnej atmosferze śpiewu i modlitwy zakończyliśmy marsz w Parku Chopina. Tam dotarliśmy o godzinie 15: 00, gdzie czekały już kolejne atrakcje. W marszu wzięło udział ponad 500 osób.

Bardzo dziękujemy organizatorom za przygotowanie marszu pod tak cudownym hasłem i że mogliśmy wziąć w nim udział!

Organizatorzy: Neokatechumenat, Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre, Gliwicka Szkoła Nowej Ewangelizacji, gliwickie wspólnoty Odnowy, Gliwicki Klub Frondy, Inicjatywa MISSIO, Dom Modlitwy.

Gliwice3

Gliwice4

Check Also

Wszechpolacy z Bielska- Białej porozklejali plakaty w ramach akcji PieluszkadlaMaluszka

Wczoraj działacze #MłodzieżWszechpolska #BielskoBiała w ramach promocji akcji #PieluszkadlaMaluszka, której celem jest wsparcie lokalnych domów …