Home / Kujawsko-Pomorskie / Wszechpolacy z Bydgoszczy oddają krew

Wszechpolacy z Bydgoszczy oddają krew

Narodowy solidaryzm tworzy nieskończone pole dla społecznej i charytatywnej pracy z narodem i dla narodu. Inspirowani tą ideą działacze koła bydgoskiego Młodzieży Wszechpolskiej zorganizowali kolejną akcję.

W piątek, 22. maja Wszechpolacy z Bydgoszczy wspólnie udali się do miejskiego ośrodka krwiodawstwa, aby tam, k woli pomocy potrzebującym, oddać swoją krew. Z pamięcią o najmłodszych, otrzymane w ośrodku krwiodawstwa czekolady zostały zebrane i niedługo powędrują do dzieci z okolicznego domu samotnej matki.

W zbliżające się święta – Dzień Matki oraz Dzień Dziecka – środowisko wszechpolskie zawsze akcentuje niekwestionowaną wagę tradycyjnej rodziny, jako najważniejszej komórki społecznej w narodzie. To rodzina jest pierwszym i podstawowym źródłem wychowania i przekaźnikiem wartości moralnych i kulturowych. W dobie, kiedy tradycyjna rodzina jest zagrożona i coraz brutalniej napiera na nią idąca z upadłego Zachodu fala destruktywnego relatywizmu, motywowani katolickim i narodowym obowiązkiem stajemy w jej obronie i właśnie jej dedykujemy serię planowanych na najbliższy czas akcji.

 

Check Also

Toruń: list do rektora UMK

Na pewno słyszeliście o doniesieniach medialnych na temat prośby muzułmańskich studentów o dostosowanie godzin zajęć …