Home / Kujawsko-Pomorskie / Wizyta na strzelnicy bydgoskich Wszechpolaków

Wizyta na strzelnicy bydgoskich Wszechpolaków

Postulowana przez nacjonalistów militaryzacja narodu nie jest sloganem zawieszonym w próżni. Wczoraj Wszechpolacy z Bydgoszczy po raz kolejny odwiedzili miejską strzelnicę garnizonową i wzięli udział w imprezie strzeleckiej. Do naszej dyspozycji były m.in. pistolety maszynowe, rewolwery, karabiny i ciężkie karabiny maszynowe.

Treningi na strzelnicy poza budową potencjału militarnego narodu, która w obecnych czasach demilitaryzacji Polaków inspirowana powinna być oddolnie, stanowią idealną okazję do sportowej rekreacji i integracji naszych środowisk.

Równocześnie tym wypadem rozpoczęliśmy cykl wiosenno-letnich aktywności na powietrzu. Najbliższe miesiące upłyną w naszym kole w rytm hasła Sport – Natura – Nacjonalizm! W Młodzieży Wszechpolskiej nigdy nie przestanie być akcentowna idea aktywności sportowej. Siłę narodu opieramy między innymi o jego ogólną sprawność i zdrowie fizyczne. Równie bardzo troszczymy się o stan krajobrazu ojczystego, angażując się w działalność na rzecz środowiska. Organizujemy na dużą skalę akcje sprzątania lasów oraz uwrażliwiamy lokalną społeczność w kwestii dbania o stan przyrody.
Młodzież Wszechpolska Okręg Kujawsko- Pomorski

Check Also

Toruń: bieg “Wilczym tropem”

Nasi działacze wzięli 1 marca aktywny udział w wydarzeniach upamiętniających Żołnierzy Wyklętych. Przed południem pomagaliśmy …