Home / Podkarpackie / Rzeszowski Marsz dla Życia i Rodziny

Rzeszowski Marsz dla Życia i Rodziny

Kilka tysięcy osób wzięło udział w “Marszu Dla Życia i Rodziny” współorganizowanym przez Młodzież Wszechpolską dziś (31.05.2015) w Rzeszowie.

MŻ1

Kilka tysięcy osób wzięło udział w “Marszu Dla Życia i Rodziny” współorganizowanym przez Młodzież Wszechpolską dziś w Rzeszowie.

Całość rozpoczęła się o 13:30 w Kościele Chrystusa Króla. Zaraz po Mszy Świętej dziennikarze m.in TV Trwam i TVP Rzeszów poprosili kilka osób z naszej organizacji do udzielenia wywiadu, które zapewne będzie można oglądnąć jeszcze dziś w telewizji. W czasie marszu z głośników leciały piosenki, przerywane okrzykami prowadzonymi przez naszych działaczy. Wśród broniących życia można było spotkać wielu młodych ludzi, którzy nie zgadzają się z cywilizacją śmierci, którą próbuje się nam wtłoczyć z zachodu. Wydarzenie zostało zwieńczone okolicznościowymi przemówieniami na rzeszowskim rynku.

Na Marszu organizowanym przez STOP Aborcji – Podkarpacie pojawili się działacze Młodzież Wszechpolska – Rzeszów, Młodzież Wszechpolska – Łańcut, Młodzież Wszechpolska Sokołów Małopolski, Młodzież Wszechpolska Krosno, Młodzież Wszechpolska – Przemyśl, Młodzież Wszechpolska – Leżajsk, Narodowa Kolbuszowa i Dębiccy Patrioci,Młodzież Wszechpolska Tarnów.

MŻ2

MŻ3

MŻ4

MŻ6

MŻ7

Check Also

Podkarpacie: Obchody wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia w Krośnie, Leżajsku, Dębicy, Kolbuszowej, Przemyślu, Jarosławiu, Rzeszowie i Łańcucie odbyły się obchody …