Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Powstało nowe koło w okręgu świętokrzyskim - Włoszczowa !
Home / Świętokrzyskie / Powstało nowe koło w okręgu świętokrzyskim – Włoszczowa !

Powstało nowe koło w okręgu świętokrzyskim – Włoszczowa !

Dnia 9 maja we Włoszczowie odbyło się spotkanie założycielskie koła Młodzieży Wszechpolskiej. W celu przybliżenia działalności wybrali się tam koledzy z Młodzieży Wszechpolskiej Gminy Małogoszcz. 

Podczas spotkania młodym , pełnym zapału ludziom zostały przybliżone cele jak i historia organizacji. Nowi koledzy i koleżanki dostali również  wskazówki dotyczące tego, jak zacząć działania, gdyż sami pamiętają swoje początki. Okręg Świętokrzyski jest tak na prawdę dopiero na początku tworzenia struktur w województwie. Włoszczowa jest 4 miejscowością, w której powstało koło Młodzieży Wszechpolskiej. Na początek ich drogi życzymy samych sukcesów, lecz również oczekujemy, że nie zawiodą nas i z pełnym zaangażowaniem będą działać i rozwijać się na cotygodniowych spotkaniach formacyjnych.
11011909_833414760072666_7107607037433928282_n

Check Also

Skarżysko-Kamienna: 77 rocznica masowego mordu na Polakach

W niedzielę, 12 lutego działacze Młodzieży Wszechpolskiej ze Starachowic wzięli udział w uroczystościach 77. rocznicy …