Home / Zachodniopomorskie / Szczecin: Obdarowaliśmy słodkościami dziecięcą świetlicę

Szczecin: Obdarowaliśmy słodkościami dziecięcą świetlicę

21115_391012524392672_4637188345742658865_nZ nieukrywaną przyjemnością dzielimy się z Wami relacją z przekazania owoców tegorocznej akcji „Oddaj Krew i Podaruj Dzieciom Paczkę Słodyczy” dzielnym dzieciakom z Świetlica “Promyczek”.
Pierwsza,ale nie ostatnia, akcja w tym roku odbyła się niedługo przed Wielkanocą w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Podobnie jak w ubiegłych latach, opierała się na zachęceniu krwiodawców do oddania krwi, a następnie do podzielenia się czekoladami z tymi, którzy słodkości lubią najbardziej.
Warto w tym miejscu podkreślić, że nasza inicjatywa uczy także, a szczególnie jej najmłodszych uczestników dostrzegania potrzeb współrodaków i realnego odpowiadania na nie.

Tego dnia w świetlicy było tylko kilkoro dzieci, ale nie można zapominać o tym, że na co dzień bywalcy świetlicy tworzą dość liczną gromadkę.To istotna informacja dla tych, którzy kiedykolwiek zastanawiali się nad wolontariatem. Świetlica Promyczek to szczerze polecane miejsce.

Serdecznie dziękujemy osobom wspierającym akcję.

 

Młodzież Wszechpolska – Szczecin

Check Also

Kołobrzeg: Po raz szósty sprzątali Kanał Drzewny i okolice

W piątkowe popołudnie (15.09.2017 r.) Kołobrzeg Nowej Szansy przeprowadził VI edycję akcji proekologicznej „Sprzątamy Kanał …