Home / Mazowieckie / Powstało koło Młodzieży Wszechpolskiej w Płocku

Powstało koło Młodzieży Wszechpolskiej w Płocku

995978_588596654532877_689320576_n

W środę, 14 sierpnia, w Płocku odbyło się spotkanie założycielskie nowego koła Młodzieży Wszechpolskiej na Mazowszu. Z tej okazji w Płocku gościł kol. Sebastian Stelmach (sekretarz Okręgu Mazowieckiego MW). Spotkanie rozpoczęło się krótkim referatem kol. Sebastiana na temat działalności Młodzieży Wszechpolskiej, Ruchu Narodowego, ich historii i idei narodowej. Później omówione zostały kwestie organizacyjne. Zawiązała się dyskusja nad przyszłymi zadaniami i przedsięwzięciami naszego koła. Ustalono, że już w niedzielę, 18 sierpnia Wszechpolacy wezmą udział w uroczystościach 93. Rocznicy obrony Płocka przed Bolszewikami. Rozmawiano o planowanych akcjach propagandowych, rozlepiania plakatów i organizacji spotkań z ciekawymi ludźmi. Mamy nadzieję, że nasze koło będzie chlubą całej organizacji oraz przyniesie owoce w postaci kadry wartościowych działaczy.

https://www.facebook.com/mwkoloplock

http://www.dolacz.mw.org.pl/

Check Also

Zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu przestępstwa działania na szkodę Polski przez europosłów PO

W poniedziałek 20 listopada prezes warszawskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej – kol. Mateusz Marzoch w imieniu …