Home / Kujawsko-Pomorskie / W Bydgoszczy zabrzmiał rap patriotyczny!

W Bydgoszczy zabrzmiał rap patriotyczny!

rap

Przygotowywany od dwóch miesięcy przez Bydgoskie Koło MW koncert odbył się 6 lipca. Jednak goście klubu Altruist, w którym odbyła się impreza nie zdawali sobie sprawy ile i jakich środków bezpieczeństwa bydgoscy narodowcy musieli użyć, aby tego dnia można było posłuchać rapu patriotycznego w wykonaniu czołowych polskich ekip.

Na szczęście jednak wszelkiego typu zagrożenia i obawy zarządzających klubem osób,zostały rozwiane już w sobotnie popołudnie,kiedy to na terenie Klubu zameldowali się (specjalnie oznaczeni) działacze bydgoskich organizacji narodowych,którzy stanowili służbę porządkową koncertu.

Koncert rozpoczęli Artysta dla Intelektu w duecie z Synem Pewnych Czasów. Dla tych bydgoskich raperów był to debiutancki koncert przed szerszą widownią. Po nich sceną zawładnął Rete. Solidny występ dała także Koalicja, a po niej Dobry Przekaz. Nie zabrakło też lokalnych ekip, takich jak Beat Riders.

Niemałą część występów stanowiła interakcja z widownią i wspólne okrzyki skierowane do artystów. Zgromadzeni na koncercie Bydgoszczanie mogli miejscami poczuć się niczym na patriotycznej manifestacji,skandując antykomunistyczne i narodowe hasła. Około 23.00 organizatorzy mogli w sprawny sposób zamknąć imprezę i udać się niemałą grupą na nocne zwiedzanie pięknej Bydgoszczy i dalszą integracje w narodowym gronie.

Check Also

Toruń: Publiczny Różaniec w lutym

15 lutego, jak co miesiąc, w centrum Torunia odbył się publiczny różaniec w intencji naszej …