Home / Mazowieckie / Wiosna bez Tuska w Ostrołęce

Wiosna bez Tuska w Ostrołęce

dsc_0138_normal

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej wraz z innymi aktywnymi społecznie mieszkańcami Ostrołęki zorganizowali manifestację mającą na celu wyrażenie sprzeciwu wobec polityki prowadzonej przez rząd Donalda Tuska.

Manifestacja odbyła się 23 marca na skwerze im. Lecha Kaczyńskiego będącym głównym placem w Ostrołęce. W zgromadzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, a w przeważającej części ludzie młodzi.

Impulsem do zorganizowania protestu były narastające problemy społeczne: rosnące bezrobocie, podwyżki cen, emigracja, obniżanie poziomu polskiego szkolnictwa, zadłużanie państwa oraz decyzję i propozycje legalizacji związków homoseksualnych, ograniczania lekcji historii, zawarcia paktu fiskalnego czy zezwolenia na obrót GMO.

Same informacje o wydarzeniu jak i relacje po jego odbyciu stały się najpopularniejszymi newsami na ostrołęckich stronach internetowych. Tylko na jednym z portali pod artykułem odnotowano ponad 11,5 tysiąca wejść oraz około 240 komentarzy. Taki rezultat na pewno cieszy i wskazuje na kierunek, który warto obrać w naszej działalności.

Check Also

Zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu przestępstwa działania na szkodę Polski przez europosłów PO

W poniedziałek 20 listopada prezes warszawskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej – kol. Mateusz Marzoch w imieniu …