Home / Kujawsko-Pomorskie / Wszechpolacy w 73 rocznice wybuchu II wojny światowej

Wszechpolacy w 73 rocznice wybuchu II wojny światowej

Warszawa

1 Września, grupa członków i sympatyków Młodzieży Wszechpolskiej z Okręgu Mazowieckiego, złożyła symboliczny wieniec pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie.
Następnie udaliśmy się na krótki rajd terenowy, prowadzony przez kolegę Roberta Rutkowskiego. Część integracyjną zwieńczyło ognisko i rozmowy o bieżących sprawach narodu. W imprezie uczestniczyło około 15 osób.

Trójwieś
W rocznicę wybuchu II Wojny Światowej 01.09.2012r. Młodzież Wszechpolska z Trójwsi złożyła kwiaty pod pomnikiem pomordowanych w Istebnej. Wszechpolacy uczcili pamięć ofiar minutą ciszy,zapalili znicze i poświęcili chwilę na refleksję krótkiego przemówienia. “Należy się im bezwzględny szacunek, pamięć i hołd. A historii należy się prawda..”

Poznań
1 września nie próżnowaliśmy. Najpierw wzięliśmy udział w akcji kibiców Lecha Poznań, polegającej na uporządkowaniu grobów ofiar II wojny światowej, a następnie uczestniczyliśmy w “Marszu Bohaterów Września 1939” zorganizowanym przez ONR. Z tego miejsca pozdrowienia dla obecnej dziś MW z Łodzi!

Toruń
Toruńscy wszechpolacy uczcili pamięć ofiar II wojny światowej biorąc udział w miejskich uroczystościach pod pomnikiem ofiar hitleryzmu i stalinizmu przy alei Jana Pawła II.

Check Also

Wyrzysk: Wszechpolacy złożyli życzenia z okazji 50 urodzin Burmistrz Wyrzyska

Pani Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska działacze Młodzieży Wszechpolskiej Wyrzysk z okazji 50 urodzin życzą błogosławieństwa …