Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Wszechpolacy w 73 rocznice wybuchu II wojny światowej
Home / Kujawsko-Pomorskie / Wszechpolacy w 73 rocznice wybuchu II wojny światowej

Wszechpolacy w 73 rocznice wybuchu II wojny światowej

Warszawa

1 Września, grupa członków i sympatyków Młodzieży Wszechpolskiej z Okręgu Mazowieckiego, złożyła symboliczny wieniec pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie.
Następnie udaliśmy się na krótki rajd terenowy, prowadzony przez kolegę Roberta Rutkowskiego. Część integracyjną zwieńczyło ognisko i rozmowy o bieżących sprawach narodu. W imprezie uczestniczyło około 15 osób.

Trójwieś
W rocznicę wybuchu II Wojny Światowej 01.09.2012r. Młodzież Wszechpolska z Trójwsi złożyła kwiaty pod pomnikiem pomordowanych w Istebnej. Wszechpolacy uczcili pamięć ofiar minutą ciszy,zapalili znicze i poświęcili chwilę na refleksję krótkiego przemówienia. “Należy się im bezwzględny szacunek, pamięć i hołd. A historii należy się prawda..”

Poznań
1 września nie próżnowaliśmy. Najpierw wzięliśmy udział w akcji kibiców Lecha Poznań, polegającej na uporządkowaniu grobów ofiar II wojny światowej, a następnie uczestniczyliśmy w “Marszu Bohaterów Września 1939” zorganizowanym przez ONR. Z tego miejsca pozdrowienia dla obecnej dziś MW z Łodzi!

Toruń
Toruńscy wszechpolacy uczcili pamięć ofiar II wojny światowej biorąc udział w miejskich uroczystościach pod pomnikiem ofiar hitleryzmu i stalinizmu przy alei Jana Pawła II.

Check Also

Baśniowe stwory i tęczowe Gestapo w Katowicach. Spłonęła flaga LGBT.

Wczoraj (05.09) działacze Okręgu Śląskiego MW wzięli udział w zgromadzeniu aby wyrazić swój sprzeciw wobec …