Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Marsz Pamięci w Krakowie!
Home / Headline / Marsz Pamięci w Krakowie!

Marsz Pamięci w Krakowie!

Marsz Pamięci organizowany 13 grudnia przez Okręg Małopolski Młodzieży Wszechpolskiej oraz Małopolskich Patriotów ma na celu uczczenie pamięci wszystkich ofiar stanu wojennego.
Przypomnijmy o wszystkich zamordowanych przez komunistycznych zbrodniarzy w tych mrocznych czasach. O robotnikach i nauczycielach, księżach i związkowcach, chłopach i studentach, o wszystkich ofiarach rzekomo “nieznanych” sprawców.

Zapraszamy do współpracy wszystkie organizację i osoby zainteresowane, jak najgodniejszym uczczeniem pamięci ofiar zbrodniczego systemy, wszystkich tych którym bliskie ją ideały – Bóg, Honor i Ojczyzna. Przypomnijmy w tym dniu, że przebaczenie nie oznacza zapomnienia, a budowane musi być na skruszę i prawdzie.

Start: godz 19 Plac Wolnica

Zapraszamy:
MW Kraków
Małopolscy Patrioci

Link do strony marszu i wydarzenia na fb:
http://www.facebook.com/MarszPamieci
http://www.facebook.com/event.php?eid=196992677046439

Check Also

Wolność dla węgierskich więźniów politycznych!

W najbliższy poniedziałek (25.07.) o godzinie 16:30 pod ambasadą Węgier (ul. F. Chopina 2) w Warszawie odbędzie się pikieta w obronie praw więźnia politycznego, węgierskiego nacjonalisty György Budaházy-ego. Warto uświadomić polskich sympatyków ruchów nacjonalistycznych, kim jest Budahazy, wszelako jego sprawa nad Wisłą nie jest dostatecznie znana.