Home / Oświadczenie / Łódź przeciwko dewiantom

Łódź przeciwko dewiantom

ŁÓDŹ WOLNA OD HOMOSEKSUALNEJ PROPAGANDY!

Zapraszamy wszystkich na PIKIETĘ W OBRONIE TRADYCYJNYCH WARTOŚCI RODZINY, która odbędzie się w sobotę 14 maja o godzinie 13:30 w Łodzi na terenie Starego Rynku (przy manufakturze, za Parkiem Staromiejskim).

W związku z tym, iż tego samego dnia na terenie naszego miasto środowiska skupione wokół LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści i tranwestyci) organizują paradę dewiacji pod hasłem „Marszu Równości” (14 maja, Stary Rynek 14:00) nie możemy przejść obok tego biernie. My młodzi ludzie, świadomi praw i obowiązków jakie stawia przed nami polskość i dogmat wiary katolickiej, musimy zaprezentować nasze zdecydowane NIE dla homoseksualnej propagandy na terenie Łodzi! Ulice miast to nie miejsce na agitacje jakiejkolwiek seksualności, tym bardziej jeśli jest to homoseksualizm, czyli klasyczny przykład skrzywienia umysłowego o podłożu seksualnym, wywołanego błędami w wychowaniu podczas dorastania, brakiem równowagi między wzorcem męskim a damskim, lub konsekwencją molestowania seksualnego i umysłowego.

Jeśli bliskie Ci są idee i wartości tradycyjnego modelu rodziny, gdzie dziecko ma do wyboru tatę i mamę (i rodzice nie nazywają się Mariusz oraz Władysław) to przyjdź w sobotę (14 maja) na Stary Rynek w Łodzi o 13:30 i wyraź swój sprzeciw wobec Parady homoseksualistów, która rusza z tego samego miejsca o godzinie 14:00!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE PIKIETY:

CEL: PIKIETA W OBRONIE TRADYCYJNYCH WARTOŚCI RODZINY

DATA: 14 MAJA (SOBOTA)

GODZINA: 13:30 (PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ)

MIEJSCE: STARY RYNEK, ŁÓDŹ

Check Also

Deklaracja ws. wspólnoty i tożsamości narodowej

Warszawa, 20.11.2017 r. Deklaracja ws. wspólnoty i tożsamości narodowej W nawiązaniu do toczącej się po …