Home / Lubuskie / Reaktywacja koła w Poznaniu

Reaktywacja koła w Poznaniu

W sobotę (23 października) odbyła się reaktywacja koła Młodzieży Wszechpolskiej w Poznaniu. Z tej okazji do stolicy Wielkopolski przybyła czteroosobowa delegacja z Lubuskiego, wśród nich kol. Krystian (viceprezes Okręgu Lubuskiego i członek Sądu Koleżeńskiego) oraz kol. Marcin (sekretarz Okręgu Lubuskiego oraz członek Rady Naczelnej MW). Spotkanie rozpoczęło się referatem kol. Krystiana na temat Idei Narodowej oraz charakterystyki różnych form organizacji ze szczególnym uwzględnieniem organizacji ideowych. Następnie głos zabrał kol. Marcin wygłaszając referat o tym, jak przygotować się dobrze do debaty oraz jak dobrze przygotować referat.

Po części formacyjnej rozpoczęła się część organizacyjna w czasie której omawiane były akcje, które można przeprowadzić w Poznaniu, terminy i możliwe miejsca cotygodniowych spotkań oraz wyjazd na Marsz Niepodległości do Warszawy.

Mamy nadzieję, iż odradzające się koło w Poznaniu znów stanie się chlubą Młodzieży Wszechpolskiej oraz przyciągnie kolejnych młodych działaczy do organizacji.

Check Also

Gniezno: Wszechpolacy wręczali kobietom kwiaty z okazji Dnia Kobiet

W dniu 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, działacze naszego koła zorganizowali w centrum Gniezna …