Home / Małopolskie / 20 lat ciągle razem – trzecie spotkanie

20 lat ciągle razem – trzecie spotkanie

W sobotnie popołudniu 28 listopada odbyło się trzecie a zarazem ostatnie spotkanie z cyklu “20 lat ciągle razem – o historii, teraźniejszości i przyszłości MW”. Gościliśmy kolegów: Maksymiliana Gibesa (byłego prezesa Okręgu Małopolskiego, wielokrotnego prezesa Koła Krakowskiego) Marcina Strońskiego (byłego prezesa Okręgu Małopolskiego, byłego prezesa Koła Akademickiego) a także obecnego prezesa Okręgu Małopolskiego Michała Srokę.

Jako pierwszy głos zabrał kol. Stroński który opowiedział nam o mechanizmach i formie działania podczas jego prezesury. Kolejnym mówcą był kol. Gibes który w swej wypowiedzi położył duży nacisk na przyjaźń i poczucie dumy która rodzi się podczas pracy narodowej a także na dobrą zabawę która jest jej nieodłącznym elementem. Jako ostatni głos zabrał kol. Sroka który pokrótce podsumował cały cykl spotkań choć i w jego wypowiedzi nie zabrakło ciekawych historii i anegdotek związanych z działalnością w MW.
Dziękujemy wszystkim starszym kolegom za spotkania i przekazanie nam wielu

Check Also

Okręg Śląski: Spotkanie opłatkowe ślaskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej

W sobotę (21.12.2019) miało miejsce doroczne spotkanie opłatkowe śląskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej i środowisk narodowych. …