Home / Małopolskie / Zjazd walny i wybory w Okręgu Małopolskim

Zjazd walny i wybory w Okręgu Małopolskim

W piątkowy wieczór 19 października odbył się wyborczy zjazd walny Okręgu Małopolskiego, podczas którego dokonano wyboru nowego zarządu. Oprócz wyborów w Okręgu odbyły się także wybory władz koła krakowskiego. 

Po półtorarocznym przewodzeniu Okręgowi koleżanka Natalia Kyrcz przekazała funkcję prezesa koleżance Milenie Górskiej, która została wybrana jednomyślnie. Na stanowisko wiceprezesa został wybrany kol. Przemysław z Krakowa, skarbnika – kol. Magdalena z Krakowa, sekretarza – kol. Wojciech z Andrychowa. W skład zarządu weszli także kol. Marta z Krakowa i kol. Michał z Andrychowa.

W Krakowie funkcję prezesa zakończyła pełnić koleżanka Agnieszka Kasińska. Nowym prezesem został kolega Przemysław Hołyst, a w skład zarządu weszli jeszcze kol. Marcin, kol. Magdalena i kol. Emil.

Na zakończenie dokonano wyboru Okręgowej Komisji Rewizyjnej, której członkami zostali kol. Szymon, kol. Agnieszka oraz kol. Natalia.

 

Nowym władzom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej wszechpolskiej formacji oraz prowadzeniu okręgu. – redakcja mw.org.pl 

Check Also

Program Młodzież kontra: Młodzież Wszechpolska vs. prof. Andrzej Nowak

Kolejna sobota za nami i kolejny odcinek programu Młodzież kontra…czyli pod ostrzałem. Tym razem mała …