Home / Małopolskie / Kocham Polskę z Sądeckimi Wszechpolakami

Kocham Polskę z Sądeckimi Wszechpolakami

Dziś, w przeddzień Walentynek, sądeccy działacze MW wyszli na ulice, aby rozdać przechodniom patriotyczne plakaty-kalendarze. Plakaty odnosiły się w swej formie do ważnej rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, dlatego znajdziemy na nich Romana Dmowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego i Józefa Piłsudskiego.

Wszechpolacy, włączając się jak co roku w Kampania Społeczna Kocham Polskę, pokazywali, że w dniu Św. Walentego możemy świętować nie tylko z tzw. drugą połówką. Dzień Zakochanych nabiera bowiem nowego znaczenia, jeżeli słowo “miłość” rozpatrzymy w kontekście patriotyzmu, miłości do własnej Ojczyzny. Sądeccy wszechpolacy przypomnieli też, że 14 lutego 1942 r. powstała Armia Krajowa.
Wyrażanie patriotyzmu tego dnia jest więc nie tylko potrzebne, ale wręcz wskazane, zwłaszcza że Walentynki w dzisiejszych czasach, niestety, stają się coraz bardziej komercyjnym świętem.

Pozdrawiamy serdecznie tych, którzy plakat odebrali.

Check Also

Program Młodzież kontra: Młodzież Wszechpolska vs. Marek Jakubiak (Kukiz’15)

W sobotnie popołudnie 23 czerwca Wszechpolacy z Okręgu Małopolskiego uczestniczyli w programie Młodzież kontra…czyli pod …