Home / Pomorskie / Gdańsk: Wykład dr Paula Camerona pt. „Mit homopropagandy”

Gdańsk: Wykład dr Paula Camerona pt. „Mit homopropagandy”

W miniony czwartek (11.05) Młodzież Wszechpolska, jako współorganizator miała przyjemność gościć w Gdańsku dr Paula Camerona, który słynie z głoszenia badań na temat dewiacji seksualnych.

Tego dnia doktor prowadził wykład pt. „Mity homopropagandy”, w jednej z sal NOT. Wydarzenie cieszyło się wysoką frekwencją, zarówno ze strony zwolenników jak i przeciwników poglądów głoszonych przez doktora. Przed rozpoczęciem wykładu, środowiska lewicowe zorganizowały pikietę, podczas której doszło do starć słownych. 

Podczas spotkania słuchacze mieli okazję dowiedzieć się o problemie rozprzestrzeniającego się homoseksualizmu oraz negatywnych skutkach, jakie niesie ze sobą to zjawisko. Po zakończeniu dwugodzinnego wykładu uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań. Pomimo niejednokrotnych prób zakłócenia porządku i przerywania wykładu, spotkanie zakończyło się spokojnie.

Check Also

Gdynia: Gdyński Klub Dyskusyjny im. Antoniego Abrahama o polityce zagranicznej

We czwartek 19 stycznia pomorscy Wszechpolacy uczestniczyli w spotkaniu organizowanym przez Gdyński Klub Dyskusyjny im. Antoniego …