Home / Wydarzenia / Przekaż 1% podatku na działalność narodową!

Przekaż 1% podatku na działalność narodową!

W roku 2017 roku powstaje możliwość wsparcia Młodzieży Wszechpolskiej przekazując 1% podatku dochodowego. Dlaczego warto to zrobić? Nasza organizacja jest jedyna w swoim rodzaju. Młodzież Wszechpolska to już 95 lat tradycji. Skupiamy wokół siebie spore grono młodych ludzi, którzy chcą zmieniać siebie, ale i świat dookoła. Tworzymy największą organizacje narodową w Polsce.

Naszym głównym zadaniem jest wzajemne wychowanie. To właśnie formacja wewnętrzna jest fundamentem naszej działalności. Wierzymy, że tylko dzięki walce z własnymi słabościami jesteśmy w stanie osiągnąć wyższe cele. Jedno z głównych haseł, które nas prowadzi brzmi „Przez zwycięstwo w sobie do zwycięstwa w narodzie!” Staramy się rozwijać możliwie szeroko i w każdej sferze – zarówno duchowej,intelektualnej oraz fizycznej. „Bóg, Honor, Ojczyzna” – te wartości są nam najbliższe i wokół nich staramy się budować naszą tożsamość.

Poza działalnością formacyjną, staramy się podejmować akcje, którymi chcemy zmieniać społeczne postawy. Przez walentynkową kampanię społeczną „Kocham Polskę”, akcję „Kupuj polskie”, czy działalność edukacyjną pragniemy szerzyć pozytywne, patriotyczne nastawienie wobec naszej ojczyzny. Szerzymy także ideę wolontariatu przez szereg akcji charytatywnych – przede wszystkim dzięki licznym działaniom zorientowanym na biedniejszych rodaków lub tych, którzy pozostali na Kresach Rzeczypospolitej.

Solidaryzm narodowy i chęć zmiany postaw społecznych nie są jednak naszymi wyłącznymi działaniami. Poza nimi staramy się zachowywać pamięć o polskich bohaterach upamiętniając regularnie ważne dla naszej historii wydarzenia oraz rocznice. Istotne w naszej działalności są także manifestacje, pikiety i demonstracje będące często odpowiedziami na bieżące problemy Polaków. Jeśli więc chcesz wesprzeć organizację, która skutecznie działa na tak wielu płaszczyznach, nie pozostaje nic innego jak wpisać poniższe dane w odpowiednią rubrykę rocznego rozliczenia podatkowego.

Numer KRS: 0000320750

Cel szczegółowy: Młodzież Wszechpolska

Check Also

Podsumowanie wszechpolskich zbiórek dla Kresowiaków

Wszechpolacy w ciągu ostatnich miesięcy aktywnie angażowali się w zbiórki Stowarzyszenia RodacyRodakom, które mają na …