Home / Warmińsko-Mazurskie / Olsztyn: Finał Szlachetnej Paczki. Podziękowania dla Młodzieży Wszechpolskiej

Olsztyn: Finał Szlachetnej Paczki. Podziękowania dla Młodzieży Wszechpolskiej

Zeszły weekend był dla olsztyńskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej mocno pracowity. Działacze tego byli obecni na Kongresie Ruchu Narodowego w Warszawie, spotkaniu otwartym Młodzieży Wszechpolskiej w Ełku oraz – co najważniejsze – zakończyli zbiórkę rzeczy w ramach Szlachetnej Paczki, spakowali wszystkie prezenty i zawieźli je do magazynów.

Dobroć tkwi w każdym z Was, udowodniliście to po raz kolejny przynosząc nam potrzebne artykuły, idąc z nami na zakupy czy wspierając nas finansowo. Dzięki Wam, udało nam się kupić nowy wózek dla maleństwa będącego w brzuszku Pani Kamili, zebrać mnóstwo prześlicznych ubranek dla maleństwa oraz miesięcznej Poli, obdarować Sebastiana wymarzonym odkurzaczem zabawkowym, zrobić zapasy żywności, kosmetyków, artykułów chemicznych, zadbać by rodziny nie marzły zimą dzięki ciepłym kurtkom i butom i wiele, wiele innych… Dzięki Wam, wybrane przez nas rodziny nie muszą martwić się wydatkami i mogą w spokoju i przygotować się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom i tym którzy włożyli ogrom pracy w pakowanie prezentów i dostarczenie ich!  – podsumowują olsztyńscy Wszechpolacy.

Check Also

Olsztyn: zbiórka podpisów za zmianą nazwy ulicy i przypomnienie o „wyzwoleniu” 22 stycznia 1945 roku

Postanowiliśmy przypomnieć Olsztynianom o tej smutnej dacie, w związku z czym w okolicy ul. 22 stycznia i Pomnika Wyzwolenia Ziemi Warmińsko-Mazurskiej (obie nazwy na cześć sowietów!) rozdawaliśmy ulotki, rozmawialiśmy z mieszkańcami, a także zbieraliśmy podpisy w sprawie zmiany ulicy 22 stycznia na im. majora Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”. Po tym udaliśmy się na wykład pt. "Rok 1945 na Warmii i Mazurach. 4