Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Ogólnopolska kampania społeczna "Kocham Polskę" 2016
Home / Wydarzenia / Ogólnopolska kampania społeczna “Kocham Polskę” 2016

Ogólnopolska kampania społeczna “Kocham Polskę” 2016

W dniu 14 lutego, kiedy w Kościele Katolickim wspominamy świętego Walentego, który jest patronem zakochanych działacze Młodzieży Wszechpolskiej po raz kolejny, już 11 raz (akcja trwa od 2005 roku) przeprowadzili akcję pt. “Kocham Polskę”. Walentynki stały się w ostatnich zwłaszcza latach świętem skomercjalizowanym, dlatego jako Wszechpolacy postanowiliśmy odwrócić ten trend i wskazać w tym właśnie dniu Polakom wartości najważniejsze – miłość do Ojczyzny. 

Celem tego rozdawaliśmy mieszkańcom wielu miast plakaty. Hasło tegorocznego brzmiało “Kocham Polskę od pokoleń” a postaciami na nim uwiecznionymi zostały kol. Emilia Ziarko – obecna działaczka MW oraz kol. Maria Mirecka – Loryś, działaczka MW od 1937 roku, kiedy to wstąpiła do koła we Lwowie, a która to w tym roku obchodziła okrągłe setne urodziny!

W tym roku pogoda bardzo dopisała, a od ludzi, który zabierali plakaty można było usłyszeć same ciepłe słowa, w tym słowa wsparcia, że taka akcja jest najbardziej potrzebna i że należy zwracać uwagę na miłość do Polski.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z akcji prowadzonej w niemal 90-ciu miastach:

 

 

Check Also

spotkanie otwarte MW Grudziądz

Spotkanie otwarte w Grudziądzu

1 lipca gościliśmy prezesa prezesa Młodzieży Wszechpolskiej- Ziemowita Przebitkowskiego😎❗ Rozmawialiśmy o tym, jakie wyzwania czekają …