Home / Kujawsko-Pomorskie / Wszechpolacy z Bydgoszczy oddają krew

Wszechpolacy z Bydgoszczy oddają krew

Narodowy solidaryzm tworzy nieskończone pole dla społecznej i charytatywnej pracy z narodem i dla narodu. Inspirowani tą ideą działacze koła bydgoskiego Młodzieży Wszechpolskiej zorganizowali kolejną akcję.

W piątek, 22. maja Wszechpolacy z Bydgoszczy wspólnie udali się do miejskiego ośrodka krwiodawstwa, aby tam, k woli pomocy potrzebującym, oddać swoją krew. Z pamięcią o najmłodszych, otrzymane w ośrodku krwiodawstwa czekolady zostały zebrane i niedługo powędrują do dzieci z okolicznego domu samotnej matki.

W zbliżające się święta – Dzień Matki oraz Dzień Dziecka – środowisko wszechpolskie zawsze akcentuje niekwestionowaną wagę tradycyjnej rodziny, jako najważniejszej komórki społecznej w narodzie. To rodzina jest pierwszym i podstawowym źródłem wychowania i przekaźnikiem wartości moralnych i kulturowych. W dobie, kiedy tradycyjna rodzina jest zagrożona i coraz brutalniej napiera na nią idąca z upadłego Zachodu fala destruktywnego relatywizmu, motywowani katolickim i narodowym obowiązkiem stajemy w jej obronie i właśnie jej dedykujemy serię planowanych na najbliższy czas akcji.

 

Check Also

Bydgoscy Wszechpolacy wspierają akcję “Kupuj Polskie”!

Bydgoscy Wszechpolacy wspierają akcję "Kupuj Polskie"! Kupując polskie produkty wspierasz rodzimą gospodarkę, polskiego przedsiębiorcę i polskiego rolnika!