Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Apostazja Palikota okiem wszechpolaka.
Home / Małopolskie / Apostazja Palikota okiem wszechpolaka.

Apostazja Palikota okiem wszechpolaka.


20 maja, oprócz relacji z marszu pederastów, media wypełniły doniesienia o kolejnym cyrku w wykonaniu trefnisia z Biłgoraja. Janusz Palikot postanowił bowiem demonstracyjnie ogłosić akt apostazji – to jest odstępstwa od wiary. Jak najbardziej zgadzamy się z Palikotem iż ludzie tacy jak on – orędownicy zboczeń, zwolennicy legalizacji aborcji – nie powinni należeć do Kościoła Katolickiego.
Nie mogliśmy jednak pozwolić na występ jakiegokolwiek populisty, specjalizującego się w wymachiwaniu świńskimi ryjami, w miejscu wyjątkowym dla wielu krakowian – przed Kurią gdzie papież Jan Paweł II wielokrotnie spotykał się z rzeszami mieszkańców miasta w czasie swoich pielgrzymek.
Dlatego krakowska MW pojawiła się w bramie Kurii w dniu owego wydarzenia. Janusz Palikot wraz ze swoimi zniewieściałymi przybocznymi najwyraźniej zrozumiał że nieprzejednana postawa wszechpolaków przeszkodzi mu w przedstawieniu, i po nudnym oraz ewidentnie pozbawionym sensu monologu ruszył w kierunku Bazyliki Franciszkanów. Tam przyłożył do drzwi świstek papieru deklarując odejście od Kościoła a następnie wszedł do wnętrza świątyni.
Na uwagę zasługuje fakt że na tym kończy się większość medialnych relacji z tego wydarzenia. Mainstreamowe media rzadko wspominają iż w tym momencie pod drzwiami kościoła była już kilkunastoosobowa grupa wszechpolaków i wszechpolek. Definitywnie zakończyła ona cyrk, po prostu podchodząc i zabierając ze sobą ów ‘akt apostazji’. Młodzi, wykształceni, wielbiciele Janusza zareagowali na ten fakt używając słów powszechnie uważanych za obraźliwe, których nie powinno się używać w towarzystwie ani tym bardziej na terenie sakralnym, lecz nie byli w stanie sprzeciwić się obranej przez wszechpolaków formie zakończenia happeningu.

Dziękujemy wszystkim przyzwoitym osobom które tego dnia postanowiły odwiedzić przedsionki krakowskiej Kurii i pokazały w ten sposób że nie ma zgody na pajacowanie w miejscach ważnych dla każdego mieszkańca Krakowa.

http://www.facebook.com/mwmalopolska

Check Also

spotkanie otwarte MW Grudziądz

Spotkanie otwarte w Grudziądzu

1 lipca gościliśmy prezesa prezesa Młodzieży Wszechpolskiej- Ziemowita Przebitkowskiego😎❗ Rozmawialiśmy o tym, jakie wyzwania czekają …